Obrazy a fotografie

Reprodukce obrazů

Prezentujte se ve Vašich soukromých či obchodních prostorách něčím jedinečným, zkrášlete si svůj domov, umístěte obrazy do bytu. Obrazy jsou určené do soukromých, i do společenských reprezentativních prostor, hotelů a všude tam, kde mají vylepšit a zútulnit interiér. Obrazy jsou zpracovány na kvalitním digitálním tiskovém stroji MIMAKI na malířské plátno. Plátno obrazů je vhodné napnout na dřevěný rám.

Pokud tedy hledáte vhodný doplněk do bytu, nějaký vhodný dárek babičce k narozeninám nebo šéfovi na rozloučenou, tak originální obraz je tou správnou volbou.

01.jpg, 34kB

V nabídce máme několik druhů malířských pláten s různou strukturou. Maximální velikost obrazu jsme schopni natisknout 3000x1350 mm.

Velkoformátové fotografie

Neopakovatelný okamžik krásy přírody, ženského těla či duše portrétovaného na fotografii nadstandardních rozměrů si s námi můžete nyní dopřát i Vy.

Firmy ocení reklamní fotografie svých výrobků v obřím rozměru. Nabízíme nestandardní rozměry na základě Vašich požadavků a to ve velikosti i desítek metrů! S námi můžete rozvíjet tvůrčí nápady ve velkém formátu.

Fotografujte ve velkém

Popřemýšlejte, kterému z Vašich povedených záběrů by slušel velký formát! Překvapíme Vás nejen rozměrem, ale i rychlostí a kvalitou, jakou se dá fotografie vytisknout.

Nedostanete se do naší prodejny? Nevadí, stačí jen fotografie zaslat s požadovaným formátem na info@sharks-reklamy.cza domluvíme si termín, kdy si fotografii vyzvednete, nebo zda jí budete chtít doručit od nás.

Soubory na tisk můžete dodávat ve formátech .JPEG, .TIFF, .PDF.

Fototapety

Na zakázku je možné vyrobit z Vaší fotografie i fototapetu od malého rozměru např. 1 x 1 m po např. 10 x4m, pokud bude fotografie dostatečně kvalitní.