Fotodárky

Pomocí sublimačního tisku umíme na některé předměty vyráběné přímo pro tuto technologii přenést fotografie a vyrobit tak originální dárek s fotografiemi Vašich blízkých.

Hledáte originální a přitom osobní dárek? Umíme vyrobit desítky různých předmětů s Vašimi fotografiemi.

Tento potisk používáme nejčastěji na tyto předměty:

hrnečky, korbely, magic hrnky

Nabízíme nejen klasické bílé hrnečky, ale i celobarevné hrnky černé, či velmi pěkné bílé hrnky s barevnou obrubou nebo barevným vnitřkem. Na výběr je černá, modrá, vínová, zelená a žlutá barva. Zejména muže potěší naše nabídka korbelů a půllitrů. Hrnky magické - hrnky kde je fotografie skryta pod barvou a teprve v okamžiku nalití horkého nápoje do hrnečku celý hrnek zbělá a odhalí fotografii.

trička, mikiny, kšiltovky

Bílé tričko s Vaší fotografií již není nic neobvyklého. Ovšem u nás si můžete vybrat libovolnou barvu trička, několik různých střihů od několika kvalitních výrobců. A navíc si sami můžete určit, kam chcete umístit Vaši fotografii. Dopředu, na ramena, nebo kam Vás napadne.

puzzle A3, A4, A5

Z fotografie umíme udělat puzzle. Nejmenší puzzle má rozměry A5, největší A3. Na zakázku však možno zajistit výrobu puzzle až velikosti A0 (102 x 78 cm) s úctyhodnými 1.748 dílky.

bryndáčky

Pro malé jedlíky nabízíme bryndáčky s modrým nebo červeným lemem.

grilovací zástěry

Pro kuchaře a kuchařky je k dispozici malá či velká zástěra s Vaší fotografií.

polštářky

Při odpočinku jistě oceníte velmi příjemné polštářky s Vaší fotografií. Polštářek je pochopitelně složen z potisknutého povlečení a vlastního polštářku. K dispozici i polštářek ve tvaru srdce.

podložky pod myš

Pro každého, kdo tráví hodně času u počítače, je vhodným dárkem podložka pod myš s potiskem fotografií.

pivní tácky

Jsou vhodným doplňkem k potištěnému půllitru či korbelu.

plyšáci v tričku

Nabízíme plyšáky v tričku které jde potisknout fotografií, tričko lze sundat a vyprat, v nabídce jsou i mini plyšáci jako přívěšek na klíče, rovněž s potisknutelným tričkem.

pexeso

Pokud hledáte dárek, na kterém by se dalo využít více fotografií, je pexeso tím nejvhodnějším dárkem.

Většinu foto dárků nabízíme v několika barevných variantách. Možnost dokoupení i dárkové krabičky.